TP-LINK TL-WPA4220KIT Kablosuz Wıfı Powerline Menzil Genişletici
Kategori: Ağ Ürünleri | Grup: Homeplug Ağ Adaptörü
Stokta var, şimdi sipariş ver hemen kargoda
Marka
Stok Kodu
NETRTPTLKWPA4220
Barkod Kodu
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
Tahmini Kargo Süresi :
ariyorsaniz dogru yerdesiniz. Bu sayfada hakkinda tum teknik ozellikler yer almaktadir.
TL-WPA4220KIT
300Mbps AV600 Wi-Fi Powerline Extender Başlangıç Kiti
  • Evinizin ve ofisinizin ulaşılması zor olan alanlarına 300 Mbps kablosuz bağlantıları uzatın
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Priz TipiAB, İngiltere, ABD, Arjantin
Standartlar ve ProtokollerHomePlug AV, IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.11b/g/n
Arabirim2 adet 10/100Mbps Ethernet Portu
düğmeEşleştirme, Sıfırlama, Wi-Fi/Wi-Fi Klonlama
Güç TüketimiMaksimum: 7,608 W (220 V/50 Hz)
Tipik: 7,216 W (220 V/50 Hz)
Bekleme: 4,610 W (220 V/50 Hz)
LED GöstergesiPWR, PLC, ETH, Wi-Fi/Wi-Fi Klonu
Boyutlar ( W X D X H )TL-WPA4220: 2,1 x 1,6 x 3,7 inç (54 × 40 × 94 mm)
TL-PA4010: 2,0 × 1,1 × 2,6 inç (52 × 28,5 × 65 mm)
Menzil300 metre elektrik devresi üzerinden
KABLOSUZ ÖZELLİKLERİ
Sıklık2.4-2.4835GHz
Bağlantı Hızı11n: 300 Mbps'ye kadar (dinamik)
11g: 54 Mbps'ye kadar (dinamik)
11b: 11 Mbps'ye kadar (dinamik)
Alıcı Hassasiyeti270M: -68dBm@10% PER
130M: -68dBm@10% PER
108M: -68dBm@10% PER
54M: -68dBm@10% PER
11M: -85dBm@8% PER
6M: -88dBm@10% PER
1M: -90dBm@8% PER
Kablosuz Güvenlik64/128-bit WEP / WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
Gelişmiş FonksiyonlarKablosuz Radyoyu Etkinleştir/Devre Dışı Bırak, WMM, Kablosuz İstatistikleri
İletim GücüCE:<20dBm (2,4 GHz)
FCC:<30dBm
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Modülasyon TeknolojisiOFDM (PLC)
ŞifrelemeElektrik Hattı Güvenliği:
128 bit AES
Kablosuz Güvenlik:
WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK Şifreleme
DİĞERLERİ
SertifikaCE, FCC, RoHS
Paket İçeriğiPowerline Ethernet Adaptörü TL-WPA4220 ve TL-PA4010
2 m Ethernet kablosu (RJ45)
Kaynak CD'si
Hızlı Kurulum Kılavuzu
Sistem GereksinimleriWindows 2000/XP/2003/Vista, Windows 7/8, Mac, Linux
OrtamÇalışma Sıcaklığı: 0°C~40°C (32°F ~104°F)
Depolama Sıcaklığı: -40°C~70°C (-40°F ~158°F)
Çalışma Nem Oranı: %10~%90 (yoğuşmasız)
Depolama Nem Oranı: %5~%90 (yoğuşmasız)
Ek sürüm bilgisi için lütfen destek sayfasına gidin.
satin almak icin bizimle iletisime geciniz.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sitemize ilk yorumu siz yapın!
Ürün Bilgisi
TL-WPA4220KIT
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Tipik: 7,216 W (220 V/50 Hz)
Bekleme: 4,610 W (220 V/50 Hz)
KABLOSUZ ÖZELLİKLERİ
Sıklık2.4-2.4835GHz
130M: -68dBm@10% PER
108M: -68dBm@10% PER
54M: -68dBm@10% PER
11M: -85dBm@8% PER
6M: -88dBm@10% PER
1M: -90dBm@8% PER
İletim GücüCE:<20dBm (2,4 GHz)
FCC:<30dBm
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
128 bit AES
Kablosuz Güvenlik:
DİĞERLERİ
SertifikaCE, FCC, RoHS
2 m Ethernet kablosu (RJ45)
Kaynak CD'si
Hızlı Kurulum Kılavuzu